طراحی و نصب سیستم مدار بسته با دوربین سامسونگ

دوربین مدار بسته سامسونگ

با انواع دوربین مدار بسته سامسونگ آشنا هستید. آیا اطلاع دارید که با بند و نشان سامسونگ چندین کمپانی وطنی و چینی اقدام به ارائه محصولات و دوربین های مدار بسته خود میکنند .  نصابان و فروشندگان دوربین مدار بسته سامسونگ و سایر برند ها به سبب اطلاعات اندک مشتریان سوء استفاده های فراوانی میکنند .. بهر حال این یک واقعیت است که غالب مردم آشنایی کافی و وافی از دوربین ها و سیستم های مدار بسته ندارند و از اینرو مجبور به اقتدا کامل به نصاب و فروشنده هستند . در چنین مواقعی خرید از مراجع زیصلاح و معتبر قطعا ایده بهتری است . اما ضریب سود متفاوت محصولات اکثر معتبر ترین فروشندگان دوربین مدار بسته را هم به وسوسه میاندازد که در مواقعی اقدام به ارائه اطلاعات نادرست و ناکافی به مشتری کنند .

دوربین مدار بسته سامسونگخرید دوربین مدار بسته سامسونگ

اگر شما به دنبال خرید نوع اورجینال و اصلی دوربین های مدار بسته سامسونگ هستید ما نمایندگی فروش رسمس و مستقیم سامسونگ در ایران هستیم . وقتی خودمان اطلاعات کافی در خصوص خرید دوربین و سیستم های مدار بسته سامسونگ نداریم چه کنیم که بتوانیم محصول و خدماتی را تهیه کنیم که در درجه اول جوابگوی نیازمان باشند و در درجه دوم آنها را به قیمت خریداری کنیم . ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید دوربین مدار بسته به درستی درک مناسبی از نیازهای فعلی و آینده خود داشته باشید . حمتا در هنگام خرید سیستم مدار بسته بجز برطرف کردن نیازهای فعلی به فکر نیازهای احتمالی که در آینده ممکن است ایجاد شوند هم باشید .

انواع دوربین های مدار بسته سامسونگ

بصورت کلی دوربین های مدار بسته سامسونگ در طبقه بندی های مختلف انواع متفاوتی دارند . متداول ترین طبقه بندی های دوربین مدار بسته سامسونگ بر 3 نوع میباشند که در یک نوع آنها انواع دوربین مدار بسته را بر اساس شکل ظاهری خود دوربین طبقه بندی میکنند و در دومی بر اساس امکانات دوربین و سیستم مدار بسته سامسونگ و در سومی بر اساس عمومیت کاربری سیستم های مدار بسته این تقسیم بندی انجام میشود . و در نهایت قبل از همه این طبقه بندی ها دوربین های مدار بسته بر مبنای دیجیتال یا آنالوگ بودن سیستم دسته بندی میشوند .

دوربین های مدار بسته آنالوگ و دیجیتال سامسونگ

سیستم های دوربین مدار بسته سامسونگ بر دو نوع میباشند  که بخاطر سیستم ذخیره سازی و انتقال تصاویر دوربین در دو دسته بندی کلی آنالو یا دیجیتال قرار میگیرند .  اکثر دوربین های متداول در بازار ایران که عموما قبل از سال 94 نصب شده انده آنالوگ میباشند و سامسونگ هم از این قاعده مثتسنی نیست ولی این روند از سال 95 در حال جابجایی بوده و استفاده از سیستم های دیجیتال بخاطر کیفیت بهتر تصاویر و شرایط بهتر انتقال تصویر در حال رواج بیشتر است.

انواع دوربین مدار بسته سامسونگ بر اساس شکل ظاهری

در این نوع طبقه بندی تمرکز و مبنا روی شکل ظاهری دوربین مدار بسته میباشد . و فاکتورهای دیگر اععم از کاربری یا امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم مدار بسته لحاظ نمیشوند . این نوع طبقه بندی بطور کلی عبارتند از :

دوربین های مدار بسته سامسونگ دام

متداولترین انواع دوربین مدار بسته سامسونگ در طبقه بندی ظاهری سری دام میباشند .


دوربین های مدار بسته بولت

 

این نوع از دوربین های مدار بسته سامسونگ ( بولت ) عموما در فضاهای باز کاربرد دارند


.

سیستم های مدار بسته اسپید دام

این دوربین های سامسونگ نوعی از انواع دام میباشند که سرعت گردش دوربین و لنز بالاتری دارند.


دوربین مدار بسته باکس

 

شکل ظاهری دوربین مدار بسته باکس سامسونگ بصورت جعبه ای شکل  مکعب مستطیل یا مربع میباشد


طبقه بندی دوربین های مدار بسته سامسونگ بر اساس امکانات و کاربری ها

دوربین های مدار بسته سامسونگ بر اساس امکانات , کاربردها و ویژگیهای فنی طبقه بندی های مختلفی میشوند . ما در اینجا معروف ترین طبقه بندی هایی که بر اساس امکانات و مشخصات فنی دوربین را بیان میکنیم . این دسته بندی هر میتوانند شامل انواع بیسیم , ضد آب , دید درشب ,  صنعتی و…. باشند .

دوربین های مدار بسته مادون قرمز ( دید در شب)

سیستم های دوربین مدار بسته مادون قرمز با دید در شب  سامسونگ عمدتا در بیرون از ساختمان استفاده میشوند . البته هم در سری دام و هم بولت و اسپید دام و باکس میشوند این نوع از دوربین را  در بین انواع دوربین های مدار بسته سامسونگ پیدا کرد . بر اساس توان و متراژ دید در شب این دوربین ها هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت با هم متفاوتند .

دوربین مدار بسته بیسیم سامسونگ

امروزه استفاده از فناوری ارتباط الکترومغناطیسی بین اجزاء یک سیستم مدار بسته سامسونگ رواج بیشتری پیدا کرده و البته بخاطر قابلیت های ویژه ای چون جابجایی و نصب راحت تر این دوربین ها در حال رواج بیشتری هستند هر چند که به نسبت کمی قیمت بالاتری دارند . در هنگام خرید و راه اندازی سیستم مدار بسته بیسیم سامسونگ باید فاکتورهای فنی مهمی را مد نظر قرار دهید . که توصیه میشود حتما با کارشناسان فنی پارسیان تک یا … مشورت کنید.

دوربین مدار بسته سری صنعتی سامسونگ

انتقال تصویر دوربین مدار بستهدر کارخانجات و صنایع عموما از دوربین های مدار بسته باکس سامسونگ استفاده میشود . از اینرو این مدل ها به سری صنعتی معروف شده اند . دوربین هایی که در فضاهای صنعتی و باز استفاده میشوند باید توانایی پوشش دادن حداکثری فضا را بارزولوشن تصویر مناسب داشته باشند . از اینرو علاوه بر اینکه باید در هنگام خرید دقت کنید که دوربین مدار بسته و محصولی انتخاب کنید که جوابگوی نیازهایتان باشد . همچنین لازم است دقت کنید که در کارخانه و محیط صنعتی شما نقطه کوری نماند .


پرفروش ترین مدل های دوربین مدار بسته سامسونگ

در میان محصولاتی که گروه پارسیان تک در فروشگاه اینترنتی خود گذاشته و همچنین از بین مدل هایی که مشتریان ما در طول ماه های گذشته سفارش داده اند . بصورت ماهانه پرفروش ترین مدل های دوربین مدار بسته را در معرض دید بازدید کننده ها قرار میدهیم . البته همانگونه که ذکر شد مبنای خرید هر مشتری باید نیازهای حال و آینده اش و بودجه مورد نظرش باشد و محصولات پرفروش را صرفا جهت معرفی گذاشته ایم.

 

 


سایر مدل های دوربین مدار بسته

گروه مهندسی پارسیان تک با دریافت نمایندگی فروش مستقیم محصولات کمپانی های بین المللی سامسونگ , هایک ویژن و داهوا در صدد ارائه محصولات متنوع در زمینه سیستم ها و دوربین های مدار بسته و تجهیزات جانبی آنها با قیمت مناسب میباشد . البته بجز 3 برند یاد شده پارسیان تک تقریبا در واحد نصب بسته به نیازهای مشتری از اکثر برند های فعال در بازار ایران که محصول با کیفیت و با خدمات پس از فروش مناسب دارند استفاده میکند.

 

29 apr 2017